Zdzisław Rejek

Radca prawny

Założyciel Kancelarii, który już od 1975 roku działa prężnie na rynku usług prawniczych. Posiada bogate i wieloletnie doświadczenie w zawodzie radcy prawego, świadcząc kompleksową obsługę prawną
na rzecz osób fizycznych, jak i osób prawnych. Swoją pracę traktuje jako misje w rozwiązywaniu problemów prawnych swoich klientów oraz wspieraniu ich rozwoju biznesowego. Cechują go wysokie kwalifikacje merytoryczne oraz wyczucie prawne. Dzięki swoim kwalifikacjom i kompetencjom, zdobył zaufanie wielu klientów.

Sławomir Rejek

Radca prawny

Pochodzi z rodziny z tradycjami prawniczymi. Wykonuje zawód radcy prawnego od 2021 roku, jednak rozwój zawodowy w branży prawniczej rozpoczął już w 2007 roku od zatrudnienia w kancelarii radcy prawnego, gdzie wykonywał wymagające wiedzy prawniczej czynności bezpośrednio związane ze świadczeniem pomocy prawnej przez radcę prawnego. Dlatego obecnie posiada 15-letnie doświadczenie w stosowaniu prawa. W pracy realizuje swoją pasję, pomagając ludziom w rozwiązywaniu ich życiowych i zawodowych problemów oraz udzielając im niezbędnego wsparcia.